שירותי דימות

מה זה דימות רפואית?

כניסתן של בדיקות הדימות לעולם הרפואה היא אחת המהפכות החשובות שיותר שקרו בו. לראשונה הרופאים קיבלו אפשרות לראות את מצב האיברים הפנימיים של האדם בצורה לא פולשנית. מאז תחום הדימות רק הולך ומשתכלל, והיום מאפשר לרופאים לקבל תמונה מאוד ברורה של האיברים השונים, לזהות בהם תהליכים פתולוגיים, פגיעות פנימיות, דלקות, זיהומים ועוד.

בתחום הדימות יש 2 מילות מפתח: איכות הבדיקה ופענוח מקצועי. ככל שהמכשור בו משתמשים במהלך הבדיקה הוא חדיש ומתקדם יותר, כמובן, ניתן לקבל תוצאות מדויקות ומפורטות יותר. כמו כן, מכשור הבדיקה הוא ציוד מורכב שדורש טיפול ע"י אנשי מקצוע מוסמכים שמוודאים שעבודתו השוטפת של המכשיר עומדת בתקן הנדרש. ללא טיפול שוטף גם מכשיר מאוד משוכלל ומתקדם עלול עם הזמן לספק תוצאות אל מהימנות. זו הסיבה מדוע יש חשיבות רבה לביצוע בדיקות דימות רק במכונים מורשים שדואגים לרכוש את הציוד הטוב ביותר בתחום הדימות, ויש ברשותם מערך טיפול בציוד הזה. חשוב לציין שחברת "מדיקל אסיסטנס" דואגת לא רק להפנות את המטופלים לבדיקות תוך 24-72 שעות מרגע הפניה, אלא גם עובדת אך ורק עם מכונים מוסמכים בעלי מכשור מתקדם וצוות מיומן.

פענוח מקצועי הוא כמובן גולת הכותרת של תהליך הבדיקה. ללא פענוח אין כל טעם לבדיקה ופענוח לקוי עלול אפילו לגרום נזק כי יוביל לתכנית טיפול לא טובה. ביצוע בדיקות במכונים המובילים שהוכיחו את מומחיותם בביצוע בדיקות דימות שונות, מבטיח גם פענוח הבדיקה ע"י רופא רדיולוג מומחה או רופא מומחה אחר בעל ידע וניסיון בפענוח בדיקת דימות כלשהי. וחשוב כמובן, שגם תהליך הפענוח והעברת התוצאות לרופא המטפל יתרחש תוך פרק זמן הכי קצר שאפשר, הרי ברוב המקרים המחלה אינה מצב סטטי, והמתנה ארוכה מדי בין בדיקה לתחילת הטיפול יכולה להפוך אותו ללא רלוונטי בגלל שינויים במצב הבריאותי וצורך בביצוע בדיקה חדשה ומעודכנת יותר. לקוחות "מדיקל אסיסטנס" נהנים משירות שמבטיח את המסלול הקצר ביותר: קביעה תור מהירה לבדיקה ולאחר מכן מעבר מהיר לטיפול אצל רופא מומחה.

לקביעת תור עד 24-72 שעות מהיום באיזור מגוריכם, שלחו הודעה או התקשרו:

קבע תור עכשיו